قیمت تیغه سفال ارزان درجه یک

آجر سفال ارزان رشت

آجر سفال ارزان رشت


تیغه سفال ارزان از موادی مانند خاک رس، شن ، آب و افزودني‌هاي ديگر مانند آهك و … ساخته می شود و با محیط سازگارتر است. پس از تهیه نمودن گل و قالب گیری و برش، سفال پس از خشک شدن در کوره های با دمای 900 درجه سانتی گراد قرار میدهند. تمامی این مراحل به صورت صنعتی انجام میگیرد.

ارزش تیغه سفال ارزان

ارزان چیست؟ این محصول که از هدر رفتن انرژی جلوگیری می کند و هم عایقی صوتی در دیوار داخلی و بیرونی محسوب می شود و هم دوام زیادی دارند و آب را به خود جذب نمی کنند (نفوذ آب به داخل مصالح ساختمانی موجب ترک خوردن می شود.) تحولی در مصالح ساختمانی به وجود آورده و یکی از پرکاربردترین مصالح ساختمانی به حساب می آید.

تیغه سفال
تیغه سفال

تراکم بالای تیغه های سفالی و محکم بودن به نسبت دیگر ، حمل و نقل راحت و آسان به دلیل قالب استاندارد و شیار لبه نیز از دیگر مزایای محسوب می شود.

حفره هایی که داخل آن است مانع از خروج حرارت از محیط شده و نقش عایق حرارتی را ایفا می کند. در واقع ساختمان در فصل گرما خنک و در فصل سرما گرم است.

استفاده از آن باعث کاهش هزینه های گرمایشی و سرمایشی ساختمان می گردد.

نقش تیغه سفالی در کاهش وزن ساختمان

در مقایسه با آجر معمولی وزنش بسیار کم بوده و از استحکام بالایی برخوردار است. همین ویژگی باعث شده است تا ساختمانی که با ساخته می شود وزن کمتر و استحکام بیشتری داشته باشد. مهم ترین مزیت آن کاهش هزینه است.

تیغه سفال
تیغه سفال

دیگر مزایا

جذب نکردن آب توسط تیغه مزیتی است که نمی توان از آن چشم پوشی کرد و همین موضوع از ساختمان در برابر قارچ و کپ و افت استحکام محافظت می کند.

به دلیل داشتن شیار لبه استفاده از آن در ساختمان سازی راحتتر است. ابعاد آن چون بزرگ است برای همین زمان کمتری برای ساخت هر قسمت لازم است. معمولا ارتفاع تیغه سفالی سه برابر ارتفادع یک آجر است.

در ساخت به هیچ عنوان از مواد سمی استفاده نمی شود و خطری سلامتی انسان را تهدید نمیکند.

قسمت داخلی ساختمان اگر استفاده می شود باید دقت نمود از دریل و چکش استفاده نشود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه تماسمحصولاتارتباط با ما